Ranking pieców na ekogroszek 2020Gwałtowny wzrost współczesnego rynku kotłów odzwierciedla zmiany w nowych przepisach i wzrost świadomości ekologicznej. W obliczu wyboru kotła w Twoim domu trudno jest zdecydować, czy jest on odpowiedni dla poszczególnych funkcji i ocenić. Z tego powodu opracowaliśmy ranking 5 najlepszych ofert. Dla przejrzystości, z możliwością porównania cech, wzięliśmy tylko kocioł pod szkło powiększające-ocena pozwala ocenić niektóre kluczowe punkty.

Dlaczego ekogroszek?

Ziemia organizuje trawę z bazy węglowej lub inicjuje. Ważne jest, aby pamiętać, że inny szanuje środowisko dla tradycyjnego węgla. Po pierwsze, charakteryzuje się niższą zawartością siarki (mniej niż 1%.) I szary (prawdopodobnie jeśli jest mniejszy niż 10%.). Ale to tylko zaleta, która uderza w popularnego szefa w postaci trawy. Z ziemi organisa jest. Zasadniczo wysoka wartość opałowa, która zmniejszyła się wraz z jej wydajnością i efficiency energie. Swobodnie, że natychmiast schodzi do obniżenia kosztów ogrzewania. To prawda, że cena trawy. Tak też jest, szczególnie w tych ziemiach, o których wspomniałem powyżej.

Wszystkie sprzedaży andere, a także z dużym zainteresowaniem środowiskiem pieców przynieść, że decydujesz luzu wybór najlepszej grupy, jest kompletnym kompleksowe qualification węgla pokładzie,

Kryteria oceny

W wyniku tych warunków prawnych w klasie 5 znajduje się zatem: planningin ag przyjmuje ten bezpośredni i taki stosunek tego wymogu do tych mieszkańców, którzy oferują innowacyjne rozwiązanie. Ważne jest również porównanie z pozytywnym z dieselfde Krag, czym jest dobra reputacja (door die keuse waqa ‘ fuq 12 kW). Poniższa tabela pokazuje slegs jako repozytorium, ponieważ nie jest to standard dla tej klasy.

Poszczególne szyfry są porównywane ze sobą bardziej, ponieważ:

ta sprawność cieplna,
Jest to pomiar tej powierzchni tej ilości -,
warzywa konsul (kg / h),
możliwość rozmowy
dobrowolność i porada przywództwa,
ta płatność z emeryt adaptacja,
Ci ciekawscy.
Zaproponuj zainteresowany Inning, który będzie zrelaksowany w tym katalogu Vir tych poszczególnych mieszkańców. Tam, ten Cennik jest genem w tym podobny

Opis najlepszych pieców na ekogroszek

5. SAS spark, 12 kW,
Naszą opinią publiczną do pieca i otwartego w Polsce przedsiębiorstwa jest model SAS Spark. Charakteryzuje się dobrą wydajnością (kompletność, do 90 proc.), I niewystarczający sprzęt do jazdy. Znajdziemy czujnik powietrza lub czujnik temperatury spalin. Nie ma jednak obsługi sieci Web lub moduł zdalny jest domyślnie włączony-można go użyć jako dodatkowej opcji. Zasadniczo jest to gęstość światła, która spełnia wszystkie niezbędne standardy. Spójrz na listę cen i jest to jeden z najdroższych ze wszystkich urządzeń tutaj prezentowanych.

Podstawowe dane:

Wydajność pracy: 89,3-90,0 procent.,
Podgrzana powierzchnia: –,
Zużycie paliwa: 0.9 kg / h,
Ładowność: 70 kg (95 dm3)),
W kontrolerze: czujnik temperatury spalin, czujnik powietrza, i wsparcie za dodatkową opłatą GSM, internet i kryty k

4. Odmrażaj komfort Eco 12kw

Opis najlepszych pieców na ekogroszek
 

Komfort środowiska, model jest dobrze znany w Polsce, produkcja jest dość wysoka, sprawność jego poprzednika. Pozwala na ogrzanie dużej przestrzeni życiowej, a także jest łatwy w użyciu i jedzeniu. Bardzo ciekawy dodatek, który jest dostępny dla kontrolera, ale nie wszystkie z nich płacą dodatkowo (w tym internet, do zarządzania) i nie obejmuje podstawowego sprzętu. Jest w piecu, z palnikiem hanzeatyckim i podajnikiem śrubowym dla optymalnej wydajności.

Podstawowe dane:

Wydajność pracy: 89,9-90,7%.,
Czerwony obszar do 150 m2,
Paliwo: –,
Ładowność: 120 kg,
Podstawowe ROM, Internet, Wi-Fi i pilot zdalnego sterowania są wliczone w cenę za dodatkową opłatą,
Temperatura: 65-80 ° C,
Cena: 10 356 brutto (według oficjalnego cennika producenta).

3. Witkowski Minivit 12 mln. W.
Duży czerwony Piec z małym białym podajnikiem ma bardzo dobrą wydajność, co pozwala osiągnąć lepszą efektywność energetyczną. Dużą zaletą jest duże pudełko, a także różne opcje kontroli temperatury. Jest mały w porównaniu z siłą, a z drugiej strony jest powierzchnią, która może być ogrzewana przez dany kocioł. Minimalna wartość jest określona dla wszystkich modeli. Niska cena, a także zakupione dodatki mogą cię zadowolić, na przykład zamknięty system chłodzenia cewek, długi-300 kg kosz w pomieszczeniu, panel lub w wodzie, personel straży pożarnej.

Podstawowe dane:

Sprawność: 92%.,
Powierzchnia czerwona: 80-110 m2,
Paliwo: –,
W pojemniku zawartość: 150 kg na osobę.,
Napęd: Wybierz kierowcę o różnych stopniach technicznych w zależności od potrzeb i budżetu. Ponadto możesz połączyć się ze zdalnym panelem,
Temperatura: 90 ° C,
Cena: 8200, brutto (według oficjalnego cennika producenta).

2. Galmet Gladius KWP do 12 mln. W.
W drugim etapie wprowadzono bardziej popularne produkty w modelu S. klasa ta odpowiada bardzo wysokiej sprawności cieplnej i akceptacji złota na powierzchnię. Sterownik zawiera cały niezbędny system, ale w przypadku Internetu moduł sterujący nie jest dołączony do podstawowego sprzętu. Jest to najbardziej wydajny piec, którego cena jest mniej więcej w środku Perły.

Podstawowe dane:

Wydajność: 94.20 procent.,
Czerwony obszar do 150 m2,
Paliwo: –
Pojemność statku: 150 dm3,
Kontroler: wyposażony we wszystkie niezbędne czujniki i dodatkowe moduły (tj. the.In ten sam. G, Internet) za dodatkową opłatą,
Temperatura: 55-85 ° C.,
Cena brutto 9 526. 35 PKB (według oficjalnego cennika producenta).

1. 12-kW on-Parex Sztoker.
Bez lidera naszą wartością jest bycie sztoker + Baker. Jest to zintegrowane, wysokowydajne i satysfakcjonujące ogrzewanie powierzchni. Ważne jest, aby pamiętać, że jest to dla nowoczesnego kierowcy, a wsparcie online jest dostępne w standardzie. Możesz również kupić dodatkowe moduły, w tym pilota, tak jak w poprzednich ofertach. My też chętnie kupujemy-jest to zdecydowanie najniższy ze wszystkich list. Taca nie jest bardzo duża-to czaszki w pojemniku, dzięki czemu jest całkowicie wygodny w użyciu. Ma również szeroki zakres temperatur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here