Depilator laserowy – Przewodnik zakupowy, ranking i test

To, że depilator Philips Lumea Prestige BRI956 / 00 jest najskuteczniejszym tego typu urządzeniem, potwierdzają nie tylko badania trendów konsumenckich, ale także zadowolenie klientów. Produkt Philips był najlepszy w 2019 roku. Wielu klientów kupiło ten model, a wielu z nich pozostawiło pozytywne opinie na temat działania tego urządzenia. Nic dziwnego, ponieważ efekty depilatora są zauważalne po różnych zabiegach. Sprzęt usuwa niechciane włosy, a także zapobiega pojawianiu się nowych. Model ma kilka załączników do depilacji poszczególnych części ciała, M. do twarzy, pachy i Bikini. Co ważne, mamy możliwość dostosowania natężenia światła do koloru skóry, co zapobiega oparzeniom i dyskomfortowi. Urządzenie jest zasilane baterią sieciową. Drugim w kolejności i równie skutecznym depilatorem jest Remington IPL6750, który ma 5-stopniową regulację mocy, a także duże panele świetlne, które umożliwiają szybkie usuwanie włosów. Warto zapoznać się z tym modelem przed zakupem, ponieważ zebrał on również wiele pozytywnych opinii użytkowników, a także rekomendowanych przez dermatologów.

Depilator laserowy – Przewodnik zakupowy, ranking i test

Zakup przewodnik: który depilator laserowy kupić?

Każda kobieta marzy, aby trwale usunąć niechciane włosy. Obecnie mamy możliwość prowadzenia terapii laserowej w gabinetach kosmetycznych. Tylko kilka wizyt oddziela nas od miękkich stóp na zawsze. Jeśli jednak wolimy przeprowadzić taką procedurę w zaciszu domu, istnieje taka opcja. A to dzięki nowoczesnym i wydajnym depilatorom Laserowym do użytku domowego. Działają równie dobrze, jak w salonach kosmetycznych.

Zakup przewodnik: który depilator laserowy kupić?

Jeśli chcesz trwale usunąć włosy na nogach lub pod pachami, po prostu nie wiesz, który depilator laserowy wybrać, przeczytaj nasz krótki przewodnik. Postaramy się powiedzieć, które elementy należy zwrócić uwagę przy wyborze modelu do zakupu. Pamiętaj jednak, że takie urządzenia działają najlepiej na ciemne włosy u osób o jasnej skórze. Im mniejsza różnica koloru między skórą a włosami, tym gorszy wynik.

Jak działa depilator laserowy?

Depilacja depilatorem laserowym odbywa się za pomocą wiązek laserowych. Promienie te, gdy docierają do naszej skóry i pochłaniają pigment w naszych włosach. Odbywa się proces fototermolizy, w którym mieszki włosowe ulegają rozkładowi. Dlatego po terapii laserowej włosy nie odrastają. Pamiętaj jednak, że proces ten wpływa tylko na włosy na etapie wzrostu. Dlatego musimy powtórzyć procedurę kilka razy, aby pozbyć się wszystkich włosów.

Podczas depilacji laserowej włosy nie pękają-korzeń (lub dokładniej mieszek włosowy) ulega zniszczeniu dzięki wiązce laserowej. Jego długość fali atakuje wyłącznie mieszek włosowy, nie pogarszając żadnej innej struktury skóry. Melanina, pigment odpowiedzialny za kolor włosów poprzez pochłanianie światła wytwarzanego przez laser, nagrzewa się do ponad 60 °C i niszczy mieszek włosowy. Wynik: ten ostatni nie będzie już produkować włosów.

Przed przystąpieniem do takiego leczenia należy upewnić się, że dobrze oczyszczasz i nawilżasz skórę. Naturalny peeling to najbardziej poprawny i najprostszy sposób na zrobienie tego. Wybierz go w kawie, idealny do szczególnie suchej skóry i zwalczania plam cellulitu. W poniższym filmie znajdziesz przepis na zrobienie tego w domu!

Ponieważ promienie świetlne są absorbowane przez barwnik, ludzie o jasnej skórze, ale o ciemnych włosach osiągają lepsze wyniki. A to dlatego, że większość światła w tym przypadku będzie pokryta włosami, a nie skórą. Możemy sprawić, że procedura będzie bardziej wydajna. Zróbmy zabieg na opaloną skórę. W ten sposób zadbamy o to, aby wiązka światła nie rozpraszała się i nie dostała się do włosów, które chcemy usunąć.

Obszar roboczy

Nie jest tajemnicą, że domowe urządzenia do depilacji laserowej mają mniejszą moc niż te używane w salonach kosmetycznych. To rozwiązanie ma zastosowanie ze względów bezpieczeństwa. Dlatego w celu całkowitego usunięcia włosów może być konieczne powtórzenie procedury kilka razy. W związku z tym zakup modelu o dużej powierzchni roboczej może znacznie skrócić czas, jaki trzeba poświęcić na procedury.

Znane marki

Ponieważ krajowe Depilatory laserowe były dostępne w sprzedaży dopiero niedawno, warto rozważyć zakup markowego sprzętu. Kupując urządzenie od znanego producenta, wiemy, że kupujemy produkt wysokiej jakości. Mamy również gwarancje, że to zadziała. Nie ma wątpliwości, że jest skuteczny i że po kilku zabiegach usuniemy włosy całkowicie i na zawsze. A zakup depilatora laserowego od nieznanego producenta z pewnością zaoszczędzi na cenie samego urządzenia, ale nie mamy gwarancji, że sprzęt będzie działał prawidłowo. Nie wiemy też, czy jest to bezpieczne.

Regulacja mocy

Ze względu na dość wysoką cenę depilatora laserowego możemy spróbować kupić taki sprzęt w firmie z kilkoma osobami. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, upewnij się, że ma on możliwość regulacji mocy. A to dlatego, że każdy ma swój własny kolor skóry i włosów. Dzięki konfiguracji będziemy mogli dostosować moc urządzenia do naszych potrzeb.

Nawet jeśli kupujemy depilator tylko dla siebie, powinniśmy rozważyć zakup modelu z możliwością regulacji mocy roboczej. Ponieważ nie wszystkie części naszego ciała mają tę samą wrażliwość. Jeśli nogi są słabo unerwione, a leczenie nie powinno być bolesne, ponieważ usunięcie okolic bikini lub wąsów może wymagać pracy przy najniższych ustawieniach.

Pamiętaj, że depilacja depilatorem laserowym nie jest całkowicie bezbolesna, a im bardziej unerwione miejsce, tym więcej bólu będzie towarzyszyć. Jednak nie można porównać bólu z procedurą wykonywaną przez mechaniczne Depilatory, które usuwają wszystkie włosy wraz z korzeniami. Te zabiegi są najbardziej bolesne. Na szczęście znajdziesz w sprzedaży Depilatory laserowe w dobrych cenach z możliwością regulacji pracy.

Liczba emitowanych impulsów

Liczba impulsów emitowanych przez urządzenie decyduje o jego długowieczności. Wszystkie lampy stosowane w depilatorach laserowych mają określoną żywotność i muszą zostać wymienione po pewnym czasie. Jednak im więcej impulsów może wystrzelić wbudowana lampa, tym dłużej będzie działać całe urządzenie. Każdy producent depilatora musi określić, ile impulsów światła emituje jego produkt, a po ilu błyskach lampa umieszczona w nim musi zostać wymieniona.

Chociaż lampy używane w tych urządzeniach są trwałe i prawdopodobnie nigdy nie będą musiały zmieniać tego elementu, warto sprawdzić, czy istnieje taka możliwość. Czy producent pozwala na zakup tej części depilatora laserowego?

Wygoda i jakość wykonania

Pomimo spadku cen krajowego depilatora laserowego, produkty te pozostają dość drogie. Dlatego, jeśli już zdecydowałeś się na zakup takiego urządzenia, warto sprawdzić, z jakich materiałów jest ono wykonane. Ciało musi być mocne i odporne na ścieranie. Raczej nie ma depilatora laserowego, którego korpus jest wykonany z materiału innego niż plastik. Jednak sam plastik może składać się ze stopu różnych materiałów. Dlatego warto dotknąć swojego produktu przed zakupem.

Wybierając odpowiedni model, chwyć za uchwyt w dłoniach. Upewnij się, że uchwyt nie jest zbyt ciężki i upewnij się, że wszystko nie waży zbyt wiele. Warto również sprawdzić długość kabla, aby upewnić się, że nie jest krótki. Podczas używania krótki kabel może być drażniący i denerwujący. Pamiętaj też, że większość depilatora laserowego składa się z dwóch elementów: uchwytu i podstawy. Są one połączone ze sobą za pomocą drutu umieszczonego tak, aby ten drut miał pożądaną długość. W sprzedaży znajdziemy również modele bezprzewodowe. Jeśli mamy trudny dostęp do sieci elektrycznej lub często podróżujemy, ten model będzie dla nas idealny.

Dodatkowe właściwości

Każdy z producentów depilatorów laserowych stara się stworzyć produkt, który będzie inny niż wyprodukowany przez konkurentów. Dlatego znajdujemy modele, które automatycznie dostosowują natężenie światła, mierząc koloryt skóry, a także te, które chronią przed uszkodzeniem wzroku. Sklepy mają również Depilatory laserowe z filtrem ochronnym UV. Musimy pamiętać, aby zebrać te przedmioty, które będą dla nas przydatne. Podejmiemy właściwą decyzję, jeśli dokładnie rozważymy nasze potrzeby.

Jaki jest najlepszy depilator laserowy?

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego przewodnika będziesz mógł wybrać najlepszy model depilatora laserowego dla ciebie. Ponieważ technologia depilacji laserowej pozostaje nowością na rynku, warto kupić sprzęt od znanego producenta. Chociaż będzie to kosztować nieco więcej niż produkty nieznanych producentów, jesteśmy pewni, że urządzenie jest bezpieczne i działa prawidłowo. W przypadku problemów z depilatorem możemy skontaktować się z producentem w celu naprawy lub wymiany urządzenia.

6 najlepszy depilator laserowy. Recenzje w 2019 roku

Nie jedna kobieta, myśli o sundressach, natychmiast poszła w kierunku depilatora. Aby wybrać najlepszy depilator laserowy, przedstawiamy opis pięciu z nich. Postaramy się przybliżyć Twoją wydajność i ocenę użytkownika. Zapraszamy do przeczytania wszystkich kobiet, które rozważają zakup takiego urządzenia.

6 najlepszy depilator laserowy. Recenzje w 2019 roku

  1. Depilator IPL Philips BRI956 Lumea Prestige

Philips Lumea Prestige BRI956 / 00 depilator laserowy, który ma zasilanie bateryjne. Produkt generuje subtelne impulsy świetlne, które docierają do mieszków włosowych i hamują ich wzrost przez długi czas. Z tego powodu możemy cieszyć się gładką skórą przez okres do 8 tygodni. W zestawie znajduje się kilka załączników, dzięki czemu za pomocą sprzętu możemy bezpiecznie depilować Pachy, okolice bikini, twarze i duże obszary ciała.

Urządzenie posiada czujnik SmartSkin, który pozwala wybrać optymalne parametry wydajności dostosowane do naszej pokrywy. W związku z tym nie ma ryzyka, że impulsy świetlne będą zbyt silne lub zbyt słabe. Depilator laserowy nadaje się do skóry z fototypu i obecnie w.

Według konsumentów model Philips Lumea Prestige BRI956 / 00 jest łatwy w użyciu i znacznie skuteczniejszy niż inne metody usuwania włosów (takie jak wosk lub krem). Sprzęt jest lekki i wygodny, i sprawiają, że jest łatwy w użyciu. Po prostu nałóż depilator na skórę pod kątem 90 stopni, naciśnij przycisk lampy błyskowej i powoli przesuwaj głowę wzdłuż określonego obszaru ciała.

Urządzenie Philips Lumea Prestige BRI956 / 00 jest odpowiednie dla osób ze skórą fototypową od I do V. depilator laserowy jest wyposażony w zasilacz sieciowy. Ten sprzęt nadaje się do całkowitego usuwania owłosienia na ciele, w tym twarzy, pach i Bikini.

  1. Depilator Remington i-Light Prestige IPL6750

Atrakcyjne, “kobiece”, ciepłe kolory bieli z kombinacją różu-tak wygląda zestaw do usuwania włosów Remington IPL6750. Remington przedstawia swoje urządzenia jako jedyne wyposażone w technologię Advanced IMPULSE™, która ogrzewa linię włosów i przerywa cykl wzrostu włosów. Dzięki technologii IPL światło emitowane co 3 sekundy trwale usuwa niechciane włosy.

Urządzenie miało dla bezpieczeństwa użytkowników wbudowany filtr UV. Producent informuje, że trzy zabiegi wystarczą, aby zauważyć efekty depilatora. Co więcej, to urządzenie jest powszechne nie tylko dla nóg, ale także dla Bikini.

Niechciane włosy można usunąć nawet z twarzy, a duże okno flash pozwala szybko wykonywać operacje na dużej powierzchni ciała. Depilator laserowy dobrze nadaje się do włosów damskich i męskich. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi konserwacja jest prosta, łatwa i przyjemna.

Klienci, którzy skomentowali to urządzenie, donoszą, że pomocna jest umiejętność pomiaru i wyboru siły dla skóry, trzy głowice depilacyjne są również bardzo pomocne. Twierdzą również, że cena jest zgodna z jakością depilatora.

Remington IPL6750 to depilator laserowy, który usuwa włosy za pomocą światła IPL. Producent tego urządzenia informuje, że możemy spodziewać się pierwszych widocznych efektów po trzech aplikacjach.

  1. Depilator Braun Silk Expert IPL BD 5009

Braun Silk Expert IPL depilator BD5009 jest funkcjonalny i może być używany do skutecznego usuwania niechcianych włosów z całego ciała. Biorąc pod uwagę fakt, że zestaw był wymiennymi nasadkami, możemy bez obawy o depilację okolic bikini, pach i twarzy. Sprzęt jest wyposażony w technologię SensoAdapt, która stale odczytuje koloryt skóry i reguluje natężenie impulsów świetlnych.

Produkt ma delikatny reżim, więc nie bój się, że depilacja wrażliwych części ciała jest bolesna lub nie jest całkowicie wygodna. Urządzenie współpracuje z siecią. Do depilatora przymocowana jest specjalna szczotka dźwiękowa, która delikatnie usuwa martwe komórki skóry i pozwala lepiej przygotować ciało do depilacji.

Z opinii konsumentów można wywnioskować, że opisany powyżej model jest bardzo łatwy w użyciu. Wielu uważa, że jest to świetna opcja nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Produkt jest niezawodny, a wbudowana lampa zapewnia do 300 000 błysków. Oznacza to, że sprzęt może być używany przez długi czas.

Braun Silk Expert IPL BD5009 jest przeznaczony do usuwania niechcianych włosów, w szczególności twarzy, trądziku, dłoni, pach i okolic bikini. Produkt jest zasilany z sieci elektrycznej. Depilator może być używany z fototypu skóry i obecnie w.

  1. Babyliss g932e IPL depilator impuls światła 725081

Najtańszy produkt to BaByliss g932e. kupiliśmy go już za nieco ponad 600 rubli. Producent wskazuje, że skuteczność urządzenia została przetestowana w 2014 r.w grupie 49 osób na różnych odcieniach skóry. Badania wykazały, że ilość włosów można zmniejszyć o 90%. Produkt jest również testowany przez dermatologów. Depilator laserowy, ma 5 poziomów intensywności, które są wybierane w zależności od rodzaju skóry.

Dzięki technologii intensywnego pulsującego światła, emitowane i silne pulsujące światło do 36 impulsów na minutę uszkadza mieszki włosowe bez wpływu na skórę. Ponieważ to światło może negatywnie wpływać na wzrok, specjalne okulary ochronne zostały dołączone do zestawu. Szeroki ekran urządzenia pozwala na jednoczesne pokrycie dużej powierzchni do usuwania włosów. Wymiary depilatora w wodzie: szerokość i wysokość 20 cm, Głębokość 10.2 cm, a jego waga to tylko 1 kg, co jest ważne podczas obsługi.

Użytkownicy, którzy znaleźli ten depilator, mówią, że działa prawidłowo. Urządzenie działa cicho, jest łatwe w użyciu, a także trwałe. Jednym słowem, jest to dobry i tani depilator laserowy.

Jeśli celem Twoich poszukiwań jest dobry depilator laserowy do 1000 UAH, zalecamy przyjrzenie się modelowi Babyliss G932E. to urządzenie pomoże nam trwale usunąć niechciane włosy. Według producenta efekt jest widoczny po 8 tygodniach użytkowania.

  1. IPL Depilator IPL Rio Pro do usuwania włosów

Innym urządzeniem zawierającym naszą klasyfikację depilatora laserowego jest RIO Pro IPHR 2. To urządzenie ma dużą powierzchnię okna świetlnego, 35 mm x 14 mm, co pozwala na jednoczesne działanie nawet 180 włosów. Po 3-4 razy użytkowania ilość włosów zmniejszy się o połowę. Producent zaleca wykonanie 6 zabiegów w ciągu 6 miesięcy. Jest to konieczne ze względu na różne fazy wzrostu włosów.

Kiedy niektóre są usuwane, inne są w fazie snu. Aby napromieniować wszystkie włosy w fazie wzrostu, należy wykonać kilka zabiegów w odstępach kilku tygodni. To urządzenie ma 5 poziomów mocy i potrójne flash technologii w celu zwiększenia wydajności.

Producent wyposażył urządzenie w funkcję, która zapobiega przedostawaniu się do oczu: w przypadku skierowania w oczy jasne pomarańczowe światło spowoduje, że jego użytkownik zacznie migać. Należy również pamiętać, że depilator jest skuteczny tylko wtedy, gdy włosy są ciemniejsze niż skóra, w przeciwnym razie usuwanie włosów nie będzie skuteczne.

Użytkownicy chwalą dodatkowy sprzęt w postaci błysku twarzy i wrażliwych obszarów. Uznanie zyskało również 5 etapów korekty ekspozycji.

Rio Pro IPHR 2 emitując depilator laserowy raz jest w stanie przyjąć do 180 włosów. Oznacza to, że możemy szybko wykonać całą depilację. Jakie są Twoje inne korzyści?

  1. Depilator elektrolityczny Braun Silk-Expert BD 5008

Braun Silk-Expert BD 5008 jest najdroższym urządzeniem w naszym przeglądzie, jego koszt to około 2 tys. zł. Ale recenzje tych depilatorów laserowych mówią, że są zaawansowane technologicznie. Urządzenie posiada czujnik koloru skóry SensoAdapt, który podczas pracy odczytuje kolor skóry 80 razy na sekundę i automatycznie dostosowuje natężenie światła, dzięki czemu można bezpiecznie i skutecznie usuwać włosy.

Producent zauważa, że napromieniowanie obszarów ciała, takich jak nogi, zajmuje tylko 10 minut, aby skutecznie usunąć włosy. Wynika to w szczególności z trybu ruchu urządzenia po skórze, co znacznie przyspiesza proces. Zaleca się przeprowadzenie 4 zabiegów w tym regionie, w celu całkowitego usunięcia włosów. W przypadku bardziej wrażliwych obszarów, takich jak bikini lub twarz, zaleca się stosowanie trybu słabego.

Ten reżim powinien być również stosowany przez osoby, które po raz pierwszy używają depilatora, dla własnego bezpieczeństwa. Użytkownicy lubią szczoteczkę do mycia twarzy, ponieważ dzięki niej po zabiegu mycie twarzy jest również masowane przez szczoteczkę do zębów. Ważne dla klientów okazało się, że urządzenie jest podłączone do szczegółowej instrukcji obsługi w języku rosyjskim.

Ten przewodowy depilator laserowy zapewnia gładką skórę po kilku zabiegach IPL. Ponadto Braun Silk-Expert BD 5008 dostosuje poziom napromieniowania dla naszej pokrywy.

Jak działa depilator laserowy?

Ponieważ depilacja laserowa stała się powszechnie dostępna, Wiele osób myśli o zakupie własnego urządzenia lub o pójściu do salonu i wykonaniu depilacji laserowej. Ale czego możemy się spodziewać po depilatorze Laserowym, jak to działa? Kiedy jest to skuteczne? Czy to bezpieczne? Co depilator depilacja laserowa w domu? Wielu z was zadaje te i inne pytania. Wiele z nich znajdziesz odpowiedź poniżej. Upragniony.

Dlaczego gotówka

Fakt, że Depilatory laserowe są skuteczne, powoduje, że terapia ta znajduje nowych zwolenników. W laseroterapii włosy są trwale usuwane, a to jest twoja ważna cecha i siła napędowa dla wielu z Was, którzy cierpią z powodu zbyt obfitych włosów.

Do niedawna procedura ta może być przeprowadzona tylko w profesjonalnym salonie kosmetycznym, ale teraz coraz częściej możemy kupić skuteczne urządzenia do depilacji laserowej wykonywanej w domu. Są bezpieczne, a jednocześnie zachowują skuteczność porównywalną z wydajnością oferowaną w salonie kosmetycznym.

Co sprawia, że depilator laserowy usuwa włosy na dobre? Teraz to urządzenie emituje wiązkę światła o określonej długości fali. Energia wytwarzana przez tę wiązkę jest absorbowana przez mieszek włosowy, czyli tę część włosów, która jest odpowiedzialna za wzrost. Wzrost temperatury lampy pod wpływem lasera powoduje śmierć lampy. Następnie włosy, które wyrastają z niego po pewnym czasie, po prostu wypadają, a mieszek nie wytwarza następnego włosa. Zdarza się jednak, że łuk nie zostanie zniszczony, ale tylko wejdzie w fazę snu. Ten fakt, a także fakt, że na ciele mamy włosy w różnych fazach wzrostu, sprawia, że zabiegi laserowe są powtarzalne. Z reguły powtarzaj je w odstępach co najmniej 4 tygodni. W zależności od obfitości niechcianych włosów, procedury te powinny być powtarzane krótsze lub dłuższe, aby ostatecznie całkowicie usunąć włosy.

Ważne jest również, aby wiedzieć, że wiązka laserowa działa tylko na włosy, a skóra pozostaje nienaruszona i nie jest podatna na żadne uszkodzenia urządzenia.

Skóra i światło lasera

Depilacja laserowa jest najskuteczniejsza w obecności jasnej skóry i ciemnych włosów. Aby laser był skuteczny dla szerokiej gamy powłok i kolorów włosów, nowoczesne urządzenia są wyposażone w różne parametry. Nowoczesne Depilatory zawierają zatem różne poziomy mocy dostosowane do skóry. Ponieważ promieniowanie laserowe nie wpływa na jasną skórę, w obecności bardzo jasnej i przezroczystej skóry oliwkowej nie ma przeciwwskazań do stosowania najwyższego poziomu mocy lasera.

Jeśli masz oliwkowozieloną lub brązową skórę, maksymalna ekspozycja nie powinna przekraczać poziomu 3. W przeciwnym razie skóra może się palić. Włosy właścicieli ciemnobrązowej i czarnej skóry nie mogą być poddawane depilacji laserowej.

Przygotowanie do depilacji

Kiedy zamierzasz wykonać depilację laserową, upewnij się, że na kilka dni przed zabiegiem nie podrażnia ona skóry. Dlatego nie zaleca się gruboziarnistego peelingu lub opalania się w solarium. Nie zaleca się również wykonywania procedury w przypadku zadrapań lub skaleczeń w obszarze usuwania włosów. Ponadto zmiany skórne, takie jak łuszczyca, bielactwo lub opryszczka, są przeciwwskazaniami do depilacji laserowej. W przypadku braku przeciwwskazań na dzień przed planowanym zabiegiem należy ogolić skórę brzytwą. I przygotowana jest wysokiej jakości procedura depilacji laserowej.

Depilatory laserowe nie są już dostępne

Depilator Laserowy Philips Lumea SC2008 / 11

Philips przeprowadził szeroko zakrojone badania i zatrudnił najlepszych dermatologów. Przeprowadziła ankietę konsumencką dla 2000 kobiet. Rezultatem ich poszukiwań jest depilator laserowy Philips Lumea SC2008 / 11, urządzenie do usuwania włosów oparte na innowacyjnej technologii intensywnego światła pulsacyjnego. Technologia jest obecnie dostępna tylko w salonach kosmetycznych, możliwe jest jej wykorzystanie w zaciszu własnego domu.

Producent, powołując się na badania kliniczne, zapewnia, że po czterech zabiegach wykonywanych w odstępach dwutygodniowych można uzyskać gładką skórę bez niechcianych włosów. Urządzenie jest skuteczne po wystawieniu na działanie ciemnobrązowych, brązowych i czarnych włosów.

Nie nadaje się do rudych, jasnobrązowych i siwych włosów. Dla różnych części ciała użyjemy różnych dysz. Pokład jest najczęściej używany w obszarach takich jak nogi. Nasadka do twarzy zapewnia bezpieczeństwo operacji wykonywanych w tym obszarze.

A pokrycie Bikini zapewnia skuteczność w obszarach, w których włosy są często grubsze. Możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej pozwala na łatwe manipulowanie urządzeniem. Użytkownicy donoszą, że system bezprzewodowy jest bardzo wygodny i że ładowanie baterii nie trwa długo. Zastosowanie poprawia również pięciostopniowy system regulacji ekspozycji w zależności od skóry.

Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy depilator laserowy w 2019 roku, powiemy ci, że to Philips Lumea SC2008 / 11. To urządzenie pozwala łatwo i bezboleśnie pozbyć się niechcianych włosów.

Cechy i zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa jest prawie bezbolesna-w najlepszym razie może powodować uczucie dyskomfortu, podobne do ukłucia igły lub silnego ciepła.

Każdy impuls lasera działa na obszar około dwóch centymetrów kwadratowych. Zarówno estetyk, estetyk, jak i pacjent muszą nosić okulary, aby chronić oczy przed promieniami laserowymi.

Należy unikać woskowania, usuwania włosów za pomocą pęsety lub przebarwień na miesiąc przed depilacją laserową. Należy również ogolić włosy dwa dni sesji: nie będzie tracić energii pochłoniętej przez włosy.

Nie pozbędziesz się włosów za jednym razem: zaleca się wykonanie od 5 do 10 zabiegów, które zależą od wieku, rodzaju skóry i charakterystyki włosów. Czas trwania sesji waha się od 15 minut do 4 godzin, w zależności od obszaru, który ma być leczony.

Ogólnie rzecz biorąc, działania niepożądane są rzadkie i chwilowe. Wszelkie zaczerwienienia trwają kilka dni, w tym dlatego, że teraz zaawansowane i zaawansowane techniki umożliwiły opracowanie wysoko wykwalifikowanych metod leczenia.

Zdecydowanie o wiele mniej bolesne niż gorący wosk i wosk Arabski, bardziej skuteczne niż kremy do depilacji i Depilatory Elektryczne, depilacja laserowa ma wiele zalet: oprócz tego, że jest bezbolesny w rzeczywistości, przyczynia się do zmniejszenia liczby i średnicy włosów, a także powolnego wzrostu, jeśli nawet nie istnieje dzięki całkowitej eliminacji. Ważne jest, aby przestrzegać powyższych środków i przejść wystarczającą liczbę sesji.
Podczas leczenia włosy rosną mniej szybko (od 4 tygodni na początku do kilku miesięcy później) i stają się cieńsze. Biorąc pod uwagę skuteczność i korzyści są bezbolesne, metoda ta jest często wybierana przez kobiety, do całkowitego usunięcia włosów z intymnych części ciała, nawyk coraz bardziej w modzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here