Przewodnik po zakupie instrumentu, Ocena i test

Depilator jest urządzeniem bardzo często używanym przez kobiety, byłoby dobrze, gdyby został kupiony przez sprawdzony model i polecony przez inne panie. Po prostu żmudne porównanie jest żmudnym i czasochłonnym ćwiczeniem. Nie każdy z Was ma czas i pragnienie. Dla tych samych ludzi, którzy nie chcą dokonywać takich porównań, wybraliśmy najlepszy model na rynku. Kobiety, które używają depilatora z pewnością sprzyjają temu modelowi. Jest to Braun SE 7561 i ma około 40 pensetek, które pozwalają szybko usunąć niechciane włosy. Pęseta jest w stanie złapać i usunąć włosy o długości 0,5 mm. Ten depilator może być stosowany pod prysznicem i suszyć, a system masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę i łagodzi ból związany z depilacją. Ten model ma 2 wstępnie ustawione prędkości obrotowe i aplikację Softlift Tips ®, która podnosi podstawowe włosy i prowadzi je do pincety. Inteligentna żarówka pozwala zobaczyć nawet najmniejsze włosy. Jeśli jednak ten opis cię nie przekonał lub ten depilator nie był dostępny, zalecamy drugi, równie dobry model Remington IPL6750.

Przewodnik po zakupie instrumentu, Ocena i test

Przewodnik po zakupach – który depilator kupić?

W lecie depilacja jest powszechna dla wielu kobiet, ale w zimie wielu z nas pozwala sobie na małą przerwę. Ale twoje stopy mogą być gładkie przez cały rok, a golenie można wykonywać tygodniami bez bólu. Ponadto nie musi to kończyć się podrażnieniem skóry. Wiele zależy od tego, który depilator kupić. Jeśli zdecydujesz się na zły sprzęt, którego użycie cię skrzywdzi, szybko go porzucisz. Dlatego w tym samouczku powiemy ci, który depilator wybrać.

Przewodnik po zakupach - który depilator kupić?

Rodzaj

Na rynku dostępne są różne typy depilatorów, które mają nie tylko różne funkcje, ale także zastosowanie. Wiele zależy od rodzaju włosów, które masz. To oni określą, które urządzenie jest najlepsze dla ciebie. Rozróżniamy następujące typy depilatorów:

z wyciągniętą w rękawicę głową-przeznaczona do golenia rzadkich włosów. Z reguły urządzenia tego typu mają 18-40 par rękawiczek. Im więcej, tym szybciej i dokładniej działa depilacja. Urządzenia z 18 pincetami są zalecane dla osób o delikatnej skórze i bardzo rzadkich włosach,

z dyskami-usuwanie włosów jest szybsze i dokładniejsze. Przeznaczony dla osób o dość gęstych włosach. Na rynku znajdziesz modele z tarczami, ceramicznymi i metalowymi. Ponieważ metal często powoduje reakcje alergiczne i podrażnienia, zalecamy modele ceramiczne,

laser jest najdroższym, ale coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, które pozwala na długotrwałe usuwanie włosów, a przy częstym stosowaniu, nawet spowalniając wzrost włosów przez kilka miesięcy, czasami na zawsze.

Prędkość

Jeśli wybierzesz urządzenie z pęsetą lub dyskami, prędkość i jej regulacja są bardzo ważne. Zdecydowana większość depilatorów ma dwustopniową regulację, z kolei naczynia rozszerzają się nawet o 3-4 stopnie. Jeśli chcesz zapewnić dokładniejsze usuwanie włosów, najlepiej użyć depilatora przy wyższych prędkościach. Niestety, wtedy procedura będzie nieco bardziej bolesna. Jeśli masz delikatną skórę, lepiej spowolnić system.

Rodzaj żywności

Urządzenia tego typu mają różne systemy zasilania. Może to być sieć, bateria lub zasilanie sieciowe. Który depilator jest najlepszy? Jeśli jesteś w podróży przez cały czas i nie zawsze masz dostęp do energii elektrycznej, wybierz baterię lub Sprzęt sieciowy. Należy jednak pamiętać, że urządzenia działają tylko baterie są dość ciężkie, co utrudnia woskowanie.

Z kolei modele, które działają wyłącznie z sieci, są wydajne, ale mamy trudną pracę na kablu. Warto również zauważyć, że niektóre Depilatory akumulatorowe mają system czyszczenia na mokro. Dzięki temu podczas depilacji odczuwamy mniejszy ból. Takie urządzenia są dostępne tylko w wersji akumulatorowej lub sieciowej. Jeśli wybierzesz pierwszy, zwróć uwagę na żywotność baterii. Z kolei kupując sprzęt z kablem, sprawdź jego długość, aby nie zakłócał depilacji.

Wyposażenie dodatkowe

Dobry depilator jest wyposażony w dodatkowe dysze, które zwiększają funkcjonalność sprzętu. Na rynku znajdziesz modele z:

Maszynki do golenia głowy-zmniejszenie długości włosów pozwala przygotować je do depilacji,

Dysza do usuwania owłosienia na twarzy,

Załącznik do napinania skóry,

Kojący cap lub mini Depilator Do Depilacji wrażliwych obszarów-Pachy, intymne stref,

Czapka chłodząca-uczucie zimna, dzięki czemu usuwanie włosów jest mniej bolesne,

Nasadka do peelingu-dzięki niej zapobiegniesz wrastaniu włosków na skórze,

Wałki do masażu lub masażer ultradźwiękowy stymulujący przepływ krwi.

Dodatkowa funkcja

Najnowsze modele są również wyposażone w dodatkowe funkcje, które poprawiają jakość depilacji. Wśród nich coraz większą popularność zyskuje podświetlenie, które pozwala oświetlić depilowaną część ciała. Jest to szczególnie przydatne, gdy masz słabo oświetloną łazienkę. Inną opcją jest dopływ powietrza nawiewanego, który zapewnia chłodzenie. Przydatny jest również tryb cichej pracy. Niestety, do tej pory wiele modeli ma stosunkowo duży poziom hałasu.

System bezpieczeństwa

Cały sprzęt musi mieć system bezpieczeństwa, który będzie nas chronić podczas użytkowania. Depilacja nóg trwa zwykle 30-40 minut, co oznacza, że urządzenie musi działać przez jakiś czas, a silnik nie powinien się przegrzewać. Jednak przy bardzo wysokich prędkościach sprzęt może osiągnąć zbyt wysoką temperaturę. Aby uniknąć wypadku, pomocne będzie posiadanie systemu automatycznego wyłączania w przypadku zbyt długiego użytkowania.

Dbanie o urządzenie

W przypadku klasycznego depilatora konieczne jest regularne czyszczenie dyszy, aby zapewnić wysoką wydajność sprzętu i higienę. Urządzenia do ładowania, które mogą być używane pod wodą, są najłatwiejsze do pielęgnacji. W przypadku modeli sieciowych należy upewnić się, że pokrywa jest zdjęta, a system jej nakładania jest prosty, aby konserwacja była tak prosta, jak to tylko możliwe. Cóż, jeśli do urządzenia przymocowana jest specjalna szczotka do czyszczenia.

Depilator laserowy

Inny typ modelu depilatora laserowego. Przez długi czas depilacja laserowa jest bardzo popularna. Jest to oczywiście mniej bolesne, a co najważniejsze, efekt gładkich nóg trwa znacznie dłużej. Ponadto laser, w przeciwieństwie do depilatora, radzi sobie nawet z bardzo krótkimi włosami. Wybierając taki model, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze, jakość wykonania i Marka. Takie urządzenie emituje promieniowanie, które nie powinno zagrażać naszemu życiu i kondycji skóry.

Ponadto markowe produkty mają dłuższą gwarancję. Innym pytaniem jest zakres. Im jest większy, tym szybciej wykonamy depilator. Z reguły jest to 3 cm2. Po drugie, sprawdzamy ilość emitowanych impulsów. Tutaj zasada jest podobna, im większa liczba, tym dłużej możesz korzystać ze swojego sprzętu, a to przynosi lepsze wyniki. Pamiętaj jednak, że każda część ciała, druga, jest mniej lub bardziej wrażliwa. W związku z tym należy wybrać sprzęt o regulowanej mocy roboczej. Depilator laserowy powinien być lekki i ergonomiczny, aby usuwanie włosów było łatwe i przyjemne. Dobry sprzęt w swoim sprzęcie ma specjalną osłonę oka i system chłodzenia. W końcu powinieneś wiedzieć, że taka procedura nie jest w 100% bezbolesna, a przy intensywnej depilacji może wystąpić zaczerwienienie skóry. Nie można jednak zaprzeczyć, że jest bardzo skuteczny.

Modele bezprzewodowe i sieciowe są dostępne na rynku. Wybierając model wi-fi, Sprawdź czas pracy na jednym ładowaniu i jest to niezbędne do naładowania baterii. A w przypadku urządzeń sieciowych ważna jest długość kabla.

Depilatory w dobrych cenach

Koszt depilatora może osiągnąć 50 rubli, ale 2000 hrywien.  Wiele zależy od tego, jaki sprzęt wybierzesz. Tanie urządzenia nie mają dodatkowych podkładek ani funkcji, które sprawiają, że usuwanie włosów jest przyjemniejsze dla naszej skóry. Jeśli chcesz kupić dobrą pincetę lub Depilator tarczowy, powinieneś spodziewać się wydać około 400-600 zł. Sprzęt laserowy, koszt ok. 1200 zł.

Oczywiście znajdziesz tańsze modele, ale są produkty starej generacji, z małym polem pracy, co znacznie wydłuża proces depilacji. Warto wybrać sprzęt znanych marek z długą gwarancją i dobrą obsługą klienta. Przy wyborze takich urządzeń pomocne będą opinie konsumentów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w sieci. W przypadku modeli znanych marek można również łatwo znaleźć filmy instruktażowe i te, które pokazują test sprzętu.

6 najlepszy depilator. Recenzje w 2019 roku

Każdy z was, i coraz częściej Panowie, w pewnym momencie swojego życia zaczyna myśleć o zakupie depilatora. Dlatego dzisiaj pomożemy Ci wybrać dobry i tani depilator laserowy. Przeczytaj nasze porównanie tych urządzeń, aby sprawdzić, który z nich będzie odpowiedni dla ciebie.

6 najlepszy depilator. Recenzje w 2019 roku

  1. Depilator Braun Silk-epil 7 7561 Wet & Dry

Nasza ocena więc zaczniemy od produktu Braun SE 7561. Usuwanie włosów odbywa się za pomocą 40 rękawic wykonanych w technologii Close-Grip. Technologia ta zapewnia optymalny kształt i układ głowy w taki sposób, aby kąt chwytu włosów był najlepszy, a nawet najkrótszy z nich został usunięty po jednej aplikacji. Dzięki technologii Wet & Dry depilator może być stosowany zarówno na sucho, jak i podczas kąpieli.

Ciepła woda łagodzi dyskomfort po depilacji, a system masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę i skutecznie łagodzi ból podczas wyciągania włosów. Użytkownik może wybrać jedną z dwóch prędkości depilacji. Aby nie przegapić żadnego Włocha, urządzenie ma wbudowaną energooszczędną lampę, która oświetla pole robocze i sprawia, że depilacja jest dokładniejsza. Atrakcyjność tego modelu polega na tym, że można go używać bezprzewodowo.

Pełne naładowanie baterii trwa około godziny, co pozwala depilatorowi pracować nieprzerwanie przez 40 minut. Zestaw zawiera 2 przypadki, w tym jeden dla obszarów wrażliwych, takich jak bikini obszar, zasilacz, szczotka do czyszczenia urządzenia i worek do przechowywania wszystkiego. Klienci chwalą czapki depilatora i pomocną główkę. Uważają również, że kształt i konstrukcja obiektu sprawiają, że jest on wygodny do trzymania w dłoni, a zatem łatwy w użyciu.

Produkt Braun SE 7561 to urządzenie, które z pewnością ułatwi usuwanie włosów. Składa się z 40 rękawiczek, które precyzyjnie wyciągają niechciane przedmioty. Model ten zyskał duże uznanie wśród konsumentów. Według uznał, że jest to najlepszy depilator w 2019 roku. Urządzenie działa przez 40 minut na naładowanym akumulatorze.

  1. Depilator Laserowy Remington i-Light Prestige IPL 6750

Remington IPL6750 to produkt o nowoczesnych rozwiązaniach. Intense pulsed Light Technology (IPL) do pracy na skórze za pomocą impulsowej energii światła. Zawarta w trzonku włosowym i mieszku włosowym Melatonina pochłania światło i przekształca je w ciepło. Ciepło wpływa na mieszek włosowy, hamując jego wzrost, a następnie powodując utratę całego włosa.

Dzięki tej technologii można wytrawić usunąć włosy. Jednak ta technologia jest tym skuteczniejsza, im większy kontrast między kolorem włosów a skórą. Dlatego nie jest zalecany dla osób o bardzo ciemnej skórze. W tym samym czasie depilator jest również wyposażony w czujnik temperatury, ochronę przed przegrzaniem i oparzeniami.

Urządzenie może być używane do usuwania włosów bikini lub pod pachami, a także do usuwania włosów, na przykład na twarzy. Ten depilator działa również dobrze podczas usuwania włosów męskich. Nadaje się do nakładania na męskie plecy, klatkę piersiową lub ramiona.

W tym modelu okno flash jest tworzony o 50% więcej niż w poprzednim modelu, odpowiednio, usuwanie włosów jest szybsze, ponieważ natychmiast podkreśla większą powierzchnię. Dla klientów korzystających z tego modelu ważne jest, aby urządzenie miało zdolność mierzenia pokryw i mocy startowej dla tej pokrywy.

Remington IPL6750 to niezawodny depilator laserowy, który zastosował technologię intensywnego światła impulsowego (IPL). Urządzenie jest niezawodne i bardzo łatwe w obsłudze.

  1. Depilator Philips Satinelle Essential HP6422 / 01

Najtańszy depilator w naszej recenzji można już kupić w cenie około 100 rubli. Jest to model Philips Satinelle HP6422 / 01. Usuwanie włosów polega na ciągnięciu włosów wraz z korzeniem. Model można ustawić na dwie prędkości depilujące i usunąć włosy od 0,5 mm długości.

Głowica drukująca zawierająca 21 dysków i 20 rękawic dokładnie pasuje do kształtu obudowy w miejscu depilacji. Wielofunkcyjny załącznik działa na skórę, dodatkowo masując ją, dzięki czemu skóra się rozluźnia, a proces depilacji staje się bardziej miękki dla użytkownika.

Głowicę urządzenia można wyjąć i wyczyścić pod bieżącą wodą. Dołączona szczoteczka do zębów pozwoli na dokładne usunięcie każdego pozostałego Włocha w głowie. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej jest zachować higieniczność użytkowania. Ten model jest przeznaczony do depilacji nóg, pach i Bikini.

Klienci zapewniają, że depilator jest prosty i wygodny, a dyski działają praktycznie bezboleśnie. Ponadto wyjący silnik zapobiega przedostawaniu się włosów do środka, dzięki czemu można cieszyć się długim, bezproblemowym użytkowaniem.

Philips Satinelle HP6422 / 01 to bardzo dobry depilator za 100 rubli. Jeśli szukasz niedrogiego i funkcjonalnego sprzętu, ta oferta jest dla ciebie.

  1. Depilator Braun Silk-epil 9 Se9558 Wet & Dry

Braun SE 9558 to depilator, który wykorzystuje technologię Microgrip i Wet & Dry. Pierwszym z nich jest sposób pracy z 40 parami rękawiczek zamykanych w taki sposób, że palce chwytają się pod optymalnym kątem i rozciągają się nawet przy długości 0,5 mm. Funkcja Wet & Dry pozwala na stosowanie zarówno na sucho, jak i podczas kąpieli. Ciepła woda łagodzi podrażnienia skóry i zapewnia większy komfort usuwania włosów, ponieważ ogranicza uczucie bólu.

Ponadto podczas depilacji system masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę, a także łagodzi ból podczas ciągnięcia wosków. W zestawie znajduje się depilator do twarzy, który nadaje się do usuwania bardzo cienkich włosów wraz z korzeniem z obszaru twarzy.

Zestaw zawiera również, obok depilacji głowy, maszynka do strzyżenia włosów, Szczotka do czyszczenia urządzenia, a także praktyczne etui. Dwa poziomy prędkości pozwoli optymalnie wybrać szybkość usuwania włosów, a wbudowany wskaźnik pozwoli łatwo zobaczyć każdy Włoch.

Zasilany przez akumulator pozwala na pracę bez ładowania przez 40 minut. Opinie na temat tych depilatorów są pochlebne. Klienci chwalą ten model za skuteczność usuwania włosów, ładny design i łatwą obsługę.

Braun SE 9558 to kolejny depilator, który chcemy wprowadzić. Urządzenie składa się z 40 par rękawiczek ustawionych pod określonym kątem, chwytając włosy o długości nawet 0,5 mm.

  1. Depilator Panasonic ES-ED23-V503

Panasonic ESED23V503 to depilator dla początkujących. Jest delikatny i zaprojektowany tak, aby nie powodował zbyt dużego bólu. Sprzęt jest wyposażony w dwa dyski, które mają razem 48 rękawic. Korzystanie z dwóch dysków sprawia, że depilator jest dokładny i nie omija włosów. Użytkownicy uwielbiają fakt, że urządzenie można myć pod bieżącą wodą, nie martwiąc się o awarię. Możesz również usunąć włosy pod prysznicem.

Waga sprzętu wynosi około 170 gramów. Ze względu na niewielką wagę, używanie depilatora w wodzie nie stwarza problemów. Zaletą jest wyposażenie urządzenia w diodę LED, która dobrze oświetla miejsce usuwania włosów. Dlatego można to zrobić dokładniej. Sprzęt ma 2 prędkości robocze, możesz wybrać taki, który spełnia tkliwość skóry w tym miejscu.

Urządzenie jest bezprzewodowe, dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu. Ładowanie depilatora w wodzie trwa około 1 godziny. W tym trybie sprzęt działa przez około 30 minut. Wymiary depilatora w wodzie wynoszą 126 mm x 55 mm x 41 mm. użytkownicy uwielbiają fakt, że akcesorium jest łatwe w użyciu.

Panasonic ESED23V503 to depilator ważący 170 gramów. Jego wymiary to 126 mm x 55 mm x 41 mm. depilator ma 2 dyski, a każdy z nich ma 24 pincety. Sprzęt ma 2 prędkości robocze.

  1. Panasonic ES-ED90 Epilator P503 Edition

Sprzęt Panasonic ES-ED90-P503 jest idealny do depilacji nóg, ramion, pach i okolic bikini. Urządzenie ma głowicę z 48 pincetami, których kąt obrotu wynosi 60 stopni. Produkt jest wyposażony w oświetlenie LED. Ważne jest, aby pamiętać, że depilator może działać zarówno na sucho, jak i na mokro, więc mamy możliwość pozbycia się włosów w najbardziej wygodny dla nas sposób.

Przedstawiony model ma dwa stopnie prędkości do wyboru. Ten sprzęt działa na baterie. W pełni naładowany akumulator zapewnia do 40 minut pracy. Wraz z produktem otrzymujemy ładowarkę, kilka załączników (do pielęgnacji stóp, depilacji twarzy, nóg i ramion, okolic bikini i pod pachami)oraz praktyczny futerał do przechowywania.

Na podstawie opinii opublikowanych w internecie można stwierdzić, że urządzenie działa skutecznie, co oznacza, że pozwala szybko i bez większego bólu pozbyć się nadmiaru włosów. Depilator dobrze pasuje do dłoni i jest doskonale prezentowany, głównie ze względu na różowy i biały korpus. Według konsumentów jest to idealny sprzęt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Depilator Panasonic ES-ED90-P503 jest modelem zasilanym bateryjnie. Sprzęt jest wyposażony w obrotową głowicę z 48 pincetami, które dokładnie wyrywają włosy. Urządzenie jest przystosowane do usuwania włosów z nóg, ramion, pach, bikini i twarzy.

H5=== Jak korzystać z depilatora?

Niektórzy obawiają się używania depilatora głównie z obawy przed bólem towarzyszącym depilacji. Następnie pojawia się pytanie: który depilator jest zalecany przez specjalistów jako taki, który nie podrażnia skóry i jak prawidłowo korzystać z takiego sprzętu.

Konstrukcja depilatora

Jak już wspomnieliśmy w tutorialu, na rynku dostępne są 3 rodzaje depilatorów, które różnią się od siebie wyglądem i trybem działania. Pierwszy to model z pęsetą, drugi to sprzęt z dyskami, które delikatnie wyciągają włosy podczas zabiegu. Najnowszym typem depilatorów jest sprzęt laserowy.

Jak działa depilator?

Zasada działania urządzeń z pincetą i dyskami jest bardzo prosta. Podczas zabiegu następuje łatwe podnoszenie, chwytanie i ciągnięcie włosów wraz z kokardą. Aby procedura przyniosła oczekiwane rezultaty, powinna być wykonywana na długich włosach.

Depilator laserowy do pracy wykorzystuje promienie światła, które wnikają w skórę. Kiedy dostaną się do wnętrza włosa, ta wysoka temperatura uszkadza jego cebulę. Światło bardzo szybko pokonuje barierę naskórka, umożliwiając osiągnięcie głębszych warstw skóry. Następnie następuje proces łączenia wiązki z melaniną, która pomaga rozbić żarówki. Ze względu na zakłócenie pracy komórek z substancjami odżywczymi i włosy mają trudności z odrastaniem. Ta procedura jest bardzo skuteczna i odpowiednia dla osób o bardzo dużych włosach. Nie musisz się martwić, ponieważ depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna dla człowieka. Ekspozycja laserowa nie wpływa na organizm ani nie uszkadza innych tkanek ciała. Jedynym niebezpieczeństwem jest zbyt długie patrzenie na działanie lasera, a konkretnie patrzenie na wiązkę światła. Może to uszkodzić wzrok użytkownika, dlatego należy go unikać.

Prawidłowe korzystanie z urządzenia w wodzie

Podczas korzystania z depilator laserowy, należy najpierw użyć maszynki do golenia, aby usunąć dłuższe włosy. Wynika to z faktu, że w momencie użycia wiązki światła mogą się palić, co jest nie tylko bolesne, ale także trochę wygodne (przy czym wyróżnia się nieprzyjemny zapach spalonego).gorenjes. Upewnij się, że Twoje stopy są suche przed zabiegiem. Następnym krokiem jest uruchomienie depilatora i ustawienie odpowiedniej mocy, a następnie nałóż urządzenie na skórę i naciśnij. Umożliwi to wiązkę laserową. Powtórz akcję, przesuwając depilator po skórze, aby nie przegapić ani jednego miejsca.

W przypadku sprzętu dyskowego i pincety należy pamiętać, że włosy muszą być długie, ponieważ w przeciwnym razie urządzenie nie będzie w stanie ich złapać-sprawdź zalecenia producenta, ponieważ czasami jest to 0,5 mm, a czasami 1 mm. specjaliści zalecają stosowanie tego typu depilatora do usuwania niechcianych włosów z twarzy i pod pachami.  Jeśli chcesz woskować różne części ciała-wybierz sprzęt z wymiennymi końcówkami i zmieniaj je podczas zabiegu, aby nie podrażniać delikatnej skóry, na przykład na twarzy lub w miejscach intymnych.

Jak golić włosy

Aby uzyskać najlepszy efekt, należy sprawdzić, jak rosną włosy. Możesz to poczuć, przesuwając rękę po skórze. Najlepszy efekt uzyskuje się, gdy głowy znajdują się pod włosami. Pozwala to na najskuteczniejsze usuwanie włosów.

Opieka przed i po

Po każdym depilacji laserowej, pincety lub dysku depilator, musimy dbać o skórę. Lepiej dokładnie zwilżyć, zwracając szczególną uwagę na podrażnione obszary. Jeśli masz tendencję do wrastania włosów, wykonaj peeling przed zabiegiem.

Produkty te nie są już dostępne

Philips Lumea SC2008 / 11

Philips Lumea SC2008 / 11 jest zdecydowanie najdroższym depilatorem w naszym rankingu. Najdroższy-najlepszy depilator? Przeczytaj opis urządzenia i oceń siebie. Philips użył intensywnego pulsującego światła, technologii IPL tutaj. Jest to depilator do trwałego usuwania włosów.

Technologia ta wykorzystuje intensywne światło pulsacyjne przekazywane do mieszków włosowych, które następnie w wyniku wytworzonego ciepła rozpadają się i po pewnym czasie włosy wypadają. Ta technologia niestety nie działa na blond włosach, ponieważ tylko ciemne włosy mogą absorbować światło emitowane przez urządzenie. Nie zaleca się również stosowania depilatora do ciemnej skóry, ponieważ może się poparzyć.

Chociaż dla jasnej skóry, nawet dla wrażliwej skóry, to urządzenie jest bezpieczne i skuteczne w działaniu. Ten model dobrze nadaje się do depilacji twarzy, nóg, pach, bikini lub rąk. Wymienne nasadki są zaprojektowane tak, aby skupiały światło na większym lub mniejszym obszarze.

W zależności od potrzeby dostosowujemy również pięciostopniową skalę natężenia energii świetlnej, która jest napromieniowana przez miejsce depilacji. Użytkownicy widzą efekt trwałego usuwania włosów po trzykrotnym użyciu depilatora, chociaż ze względu na różne fazy wzrostu włosów producent zaleca stosowanie czterech razy w odstępach 3-4 tygodni.

Nasza najnowsza oferta to Philips Lumea SC2008 / 1. Sprzęt ten jest laserem, który wykorzystuje technologię intensywnego światła pulsacyjnego, czyli IPL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here