Najlepsze poduszki ortopedyczne JYSKJeśli czujesz się nieswojo w nocy, a rano obudzisz się z nieprzyjemnym bólem pleców i szyi, warto rozważyć zakup poduszki. Zmniejsza napięcie mięśni i zapewnia komfortowy sen. Stworzyliśmy duży wybór najpopularniejszych modeli dostępnych w sklepach JYSK, z którymi powinieneś się zapoznać. W górnej części znajduje się poduszka JYSK wellpur Voss 30x50x10 / 7 wypełniona pianką termoelastyczną. Przed brudem przyjemnie chroni go w dotyku poduszka (są wykonane z poliestru i wiskozy), którą można prać w pralce.

Produkt jest certyfikowany zgodnie ze standardem Oeko-Tex 100, który zapewnia, że jest wykonany z materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji. Biorąc pod uwagę profil, model jest zalecany w szczególności osobom, które śpią po swojej stronie. Drugie miejsce należy do JYSK Wellpur Lyngen 42x65x15 cm, gdzie dużą zaletą jest to, że możesz zmienić swój wzrost (wystarczy, aby wziąć część wkładu). Pełny, miękki pokrowiec przeznaczony do pralki i suszarki.

Tego rodzaju poduszki ortopedyczne, które JYSK wybiera?

JYSK jest duńską firmą o długiej tradycji od 1979 roku. Nazwa została nadana przez Larsona jest właścicielem i wiąże się z, jak uczciwość, skromność, dokładnie. JYSK ma międzynarodowy zasięg i specjalizuje się głównie w produkcji mebli i wyrobów dekoracyjnych.Tego rodzaju poduszki ortopedyczne, które JYSK wybiera?

Czy jesteś zmęczony zwykłymi poduszkami? Nie możesz spać i zastanawiam się, czy będzie Ci łatwiej spać, a potem, po przebudzeniu, nie skręcisz karku, ramion i karku? Ten artykuł ma na celu pomóc w optymalnym wyborze poduszek ortopedycznych.

Często podczas snu, proszę zadzwoń do mnie po stronie. Zmiana pozycji w nocy często powoduje, że odzyskujemy poduszkę, ponieważ czujemy się nieswojo. Najlepsze poduszki ortopedyczne JYSK zadanie polega na tym, aby sen był przyjemny i komfortowy nie tylko dla naszego umysłu, ale także dla ciała.

Kiedy właściwy wybór poduszki powinien zostać poproszony w pozycji, w której śpimy. Zasadniczo produkty są przeznaczone dla tych, którzy śpią

Należy jednak zawsze pamiętać, że zasypianie w niewytalnym żołądku, ponieważ ta pozycja spowodowała w nocy zgięcie kręgosłupa, w naturze, do niego, lokalizację. W takim przypadku lepiej kupić niską poduszkę lub po prostu pomyśleć o zmianie pozycji podczas snu.

Jeśli śpisz w pobliżu wygodniejszego dla tego pozostałego obiektu, nie będzie to nic specjalnego, jak to było w przypadku zapisu wyjściowego. Pozwala na bardziej komfortowy sen. Podobnie jak w przypadku, gdy śpisz na plecach. Poduszki powinny również specjalny profil dla Typu Cięcia.

Poduszki ortopedyczne, które znacznie tak, że jest obarczona więcej lub zapalenie skóry. Pierwszy rodzaj poduszki to produkt wysokiej jakości, Idealny dla klientów, którzy nie mają problemów z kręgosłupem. Poduszki łączą się również z kształtem szyi i głowy, dzięki czemu sen staje się bardziej komfortowy. Ze wszystkich produktów zdecydowanie najlepsze poduszki ortopedyczne JYSK w 2019 roku, czyli z powłoką z zapalenia skóry. Ten produkt jest idealny dla tych, którzy śpią w bólu odczuwanym w szyi i ramionach, a także w kręgosłupie. Pianka sprawia, że poduszka nadaje się do pozycji ciała, a także idealnie nadaje się do rozkładu masy ciała.

JYSK poduszki ortopedyczne-klasyfikacja

Poduszki JYSK wellpur Voss 30x50x10 / 7

 Jysk Wellpur Voss 30x50x10 / 7 to produkt, który nie ma naszych opinii, nie zostanie ukończony. Jest bardzo popularny wśród konsumentów, szczególnie wśród tych, którzy śpią w pobliżu. Jest to model pracy z wysokości 10 cm, 0.72 kg wiegt.es jest wypełniony termoplastyczną pianką, która zmniejsza nacisk mięśni.

Nie bój się, że ta plama pojawi się na poduszce. Kabura jest chroniona miękką poduszką z tkaniny. Jego skład to 67% poliester i 33% Szale. Skóra może być usunięty przymocowany do zamka błyskawicznego. Zostały przystosowane do prania w pralce w temperaturze do 40 stopni C.JYSK poduszki ortopedyczne-klasyfikacja

Ci, którzy spali na tej poduszce przez długi czas uważali, że zostało to zrobione dla wygodnego snu. Model, który wspiera ciało i dostosowuje się do jego kształtu, dlatego nic, komplementy. Ponadto tkanina jest zabawna, klarowna i dlatego nie powinna wywoływać alergii skórnych (jak potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100).

 

Poduszki JYSK Wellpur Voss 30x50x10 / 7 są wypełnione pianką Termoelastyczną. Obciążenie 0.55 kg. obraz Rozmiar: 30 cm x 50 cm x 10 cm.

/ ::

 Poduszka JYSK Wellpur Lyngen 42x65x15 cm jest pełna rozdrobnionej pianki termoplastycznej. 

Waga ładunku wynosi 1,3 kg. warto zauważyć, że możemy samodzielnie zmienić wysokość modelu i lepiej dostosować się do jego potrzeb. Po prostu usuń część wkładu.

Wymiary produktu: Szerokość-42 cm, długość-65 cm, Maksymalna wysokość-15 cm wraz z poduszką otrzymujemy miękką tkaninę poliestrową (67% składu) i bambusową (33% składu). Można go prać w temperaturze do 40 ° C w pralce lub suszyć w suszarce.

Wielu konsumentów przyznaje, że poduszka znacznie poprawia komfort snu i pozwala im zapomnieć o bólu pleców i szyi. Kiedy leżymy na nim, nasze mięśnie przestają być napięte, nasze ciało sprawia, że śpimy i naprawiamy się. Powłoka jest nie tylko przyjemna w kontakcie, ale także skuteczna w przypadku nadmiaru wilgoci, co zapobiega wzrostowi mikroorganizmów.

Jysk Wellpur Lyngen 42x65x15 to model styropianu termoelastycznego o gęstości 40 kg / m3. Wymiary są takie same: 42 cm x 65 cm x 15 cm. Poduszka waży 1.47 kg.

Poduszka JYSK Wellpur Eiken 46x55x11 cm

 Chcielibyśmy Przedstawić JYSK Wellpur Eiken 46x55x11 cm, poduszkę ortopedyczną, która nie tylko zapobiega sztywności rąk i szyi podczas snu, ale także przyjemnemu przeziębieniu. Jest to możliwe za pomocą specjalnego żelu, który uwalnia nadmiar ciepła. Wymiary produktu: Szerokość-46 cm, długość-55 cm i wysokość-11 cm.

Model jest wypełniony pianką termoelektryczną. Ładunek waży 0,9 kg. poduszka chroni przed brudną żywnością, szytą tkaniną składającą się z: poliestru (47%), modalu (25%), nylonu (25%) i spandeksu (3%). Zamek na poduszce można usunąć w razie potrzeby i spłukać w temperaturze nie wyższej niż 30 ° C.

Dlaczego produkt był w naszej recenzji? Według kupujących jest to świetna alternatywa dla zwykłej poduszki. Model zmniejsza napięcie mięśni, pomaga dobrze w głowie i szyi i utrzymuje chłód przez całą noc.

Poduszka ortopedyczna JYSK Wellpur Eiken 46x55x11 cm wypełniona pianką termoelektryczną (Waga 50 kg / m3). Waży 1.2 kg. Wymiary modelu są takie same: 46 cm x 55 cm x 11 cm.

Jak wybrać poduszkę ortopedyczną do swojego gustu?

 W poprzedniej części artykułu wspomnieliśmy, że poduszki ortopedyczne Jysk są zalecane przez fizjoterapeutów. Wiemy jednak, że wybór odpowiedniego modelu do Twoich potrzeb może być trudny, ponieważ musisz wziąć pod uwagę nie tylko swoją ulubioną pozycję snu, ale także inne czynniki. Zobaczmy, jakie poduszki ortopedyczne potrzebujesz.

Wysokość

Kiedy szukamy poduszki ortopedycznej, która złagodzi ból pleców i szyi, gdy się obudzimy, powinniśmy sprawdzić m.in. wysokie produkty. Aby upewnić się, że wybierzesz odpowiedni wzór, musisz najpierw zmierzyć szerokość ramion. Na podstawie danych podanych w tabelach rozmiarów poduszek łatwiej będzie nam wybrać idealny produkt o wysokości (która mieści się w zakresie od 0 cm do 35 cm). Im szersze ramię, tym wyższy model, który wybraliśmy, jeśli nie narzekamy na jeszcze mniej snu.

Kształtownik

Modne poduszki są efektem liścia, szczególnie w miejscu, w którym śpimy. Największym problemem związanym z wyborem żywności jest to, że mają wentylatory leżące na brzuchu, ponieważ ta pozycja nie sprzyja prawidłowemu ustawieniu kręgosłupa, bez względu na to, czy mamy poduszkę. Aby móc wygodnie leżeć, a jednocześnie swobodnie oddychać, musisz szukać kształtu płaskiej Gwiazdy. W tym samym czasie zauważysz, że ci, którzy cierpią na ból kręgosłupa w części szyi i talii, powinni zmienić swoje nawyki (a tym samym pozycję snu) i znaleźć inny kontur poduszki.

Dla tych, którzy śpią na plecach, musimy być miękkim i niskim wzorem, który ma dodatkową wyściółkę, aby utrzymać głowę w tej samej pozycji przez całą noc. To rozwiązanie minimalizuje również ryzyko nadmiernego popychania kręgosłupa szyjnego w górę. Z kolei tym, którzy śpią na boku-zaleca się poduszki z wypełnionymi profilami w postaci drzewa umieszczonego w szyi. Ten rodzaj produktu całkowicie wypełni wolną przestrzeń między kręgosłupem a minibarem, a ponadto pozwoli Ci wygodnie ułożyć głowę.

Twardy

Więcej materaca na twardym poziomie. Miękki model przeznaczony dla osób, które są wrażliwe na cieńsze ciało i tych, którzy nie używali tego typu produktu. Działają również natychmiast po urazie pleców lub operacji szyjki macicy. Poduszka jest po prostu sztywna i skomplikowana, na pewno służy wszystkim substancjom na temat pozycji stojącej.

Rozmiar

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here